Tektaş Pırlanta Küpe

76
Tektaş Pırlanta Küpe

Tektaş Pırlanta Küpe

Baş vücudun en hareketli bölgelerindendir, o yüzden tektaş pırlanta küpe kişiye her hareketiyle ışıltı katmaktadır. Kadınlar kendi ışıltılarını böyle bir küpe ile dışa vurmaktan özel bir keyif alırlar. Sevilenlere bu ışıltıyı bir hediye ile siz de vermek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda tek taşı olması kişinin benzersizliğini de simgelemektedir

Tektaş Pırlanta Küpe Modelleri

Farklı ağırlıkta yanı karattaki taşlar ile model oluşturulurken özel bir ustalık ile kesimi gerçekleştirilmiş olması değerini arttırmaktadır. Dünyanın en ışıltılı ve en sağlam maddesi bu şekilde ustalık gerektirecek nadir ve değerli maddedir. Biçimi ve tasarımı ile sizin kulağınızda en hoş formu oluşturması beklenir. Ama hepsinden önemlisi sizin beğeniniz olacaktır. Ya da sevdiğinize yakıştırdığınız küpe olacaktır.

Tektaş Pırlanta Küpe Seçimi

Sertifikalı bir ürün seçilirse daha güvenilir bir alışveriş yapılmış olacaktır. Pırlanta genel olarak 14 ayar üzerine dizayn edilir. Ama farklı isteklere göre özel tasarımlar da mümkündür. Seçim yaparken bütçeye göre büyüklükte pırlanta seçimi mümkündür. Biçim ve tasarım konusunda çok çeşit arasından tercih yapmak için https://www.emajewellery.com.tr/tektas-pirlanta-kupe  adresine de bakmanız halinde daha kolaylıkla alım yapacaksınız.

 

Bir cevap yazın