Temmuz’da bu altcoinler büyük kazanç sağlayacak

68
Temmuz’da bu altcoinler büyük kazanç sağlayacak

Temmuz’da bu altcoinler için büyük bir umut var. Analistler ve piyasa yapıcılar bu kripto paralara daha olumlu yaklaşıyor. İşte konuyla alakalı merak edilen bütün detaylar.

Kripto paralar içerisinden bazıları yükselişe daha yakın diyebiliriz. Trader ve analist olan Lark Davis konu hakkında bazı açıklamalara yer verdi. Ona göre Temmuz ayında en fazla artış gösterecek kripto paralar belli oldu. Bunlarla ilki çok yüksek bir ihtimalle Ethereum olacak. Son zamanların parlayan yıldızı ETH, büyük beklenti yarattı.

Londra güncellemesi bu kripto para ile ilgili yükseliş beklentisini büyük oranda artırdı. Her güncellemede belirli bir miktar değer kazanan lider altcoin inovasyon açısından gelişimi seviyor. Bu nedenle birçok uzman tarafından yükseliş beklentisi var.

Yapılan değerlendirmelerde en fazla yükselişin olacağı düşünülen kripto paralardan bir diğeri ADA oldu. 2021 yılına kadar çok küçük yükselişler kaydeden bu kripto para birimi son aylarda müthiş bir performans sergiledi. Yatırımcılar Cardano stake etmekte kararlı.

Temmuz'da bu altcoinler

Yapılan değerlendirmelere bakıldığında son olarak Polygon örnek gösterildi. Ethereum ile son derece entegre bir kripto para birimi olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle bir ara yüzde 100 oranında bile artış gösterdi. Muhtemelen boğa koşusunu devam ettirecek kripto paralardan birisi de Polygon olacak.

Milyarderlerin kripto para yatırımları deşifre oldu: Bu altcoinlere yatırım yaptılar

Temmuz ayı ile ilgili beklentiler genel olarak bu şekilde. Analistlerin büyük bir bölümü yukarıda saydığımız kripto paraların Temmuz ayı içerisinde yükseliş yaşayacağını tahmin ediyor. Ayrıca bu kripto paralarla bağlantılı dijital varlıklar yine benzer bir yükseliş görebilir. Peki sizin Temmuz ayı için tahminleriniz neler? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın