The Witcher : Nightmare Of The Wolf, 23 Ağustos Netflix’te

75
The Witcher : Nightmare Of The Wolf, 23 Ağustos Netflix’te

The Witcher : Nightmare of the Wolf Anime filmi, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir olan Vesemir’in hikayesini anlatıyor.

The Witcher : Nightmare of the Wolf

WitcherCon’un ‘Geralt of T-Rivia’lı’ paneline katılan, The Witcher’ın dizi sorumlusu ve The Witcher: Nightmare of the Wolf’un yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, hayranlarla Vesemir karakteriyle ilgili ilk bilgilerin yanı sıra filmin yayın tarihi ve afişini de paylaştı.

Kader hala sürprizler barındırıyor, bu yüzden WitcherCon’dan çıkan daha özel haberler için bizi izlemeye devam edin.

Tüm etkinlik programı da dahil olmak üzere WitcherCon ile ilgili her şeyi WitcherCon.com  sitesinden takip edebilirsiniz.

The Witcher : Nightmare of the Wolf Hakkında

The Witcher ‘ın dünyası bu anime filminde genişliyor. Geralt’tan önce, para için canavarları öldürmekten zevk alan, kendini beğenmiş genç bir Witcher olan Vesemir vardı. Yeni ve tuhaf bir canavar, bir krallığı terörize etmeye başladığında, Vesemir kendisini geçmişinin şeytanlarıyla yüzleşmeye zorlayan korkutucu bir maceranın içinde bulur ve bazı cadılık işlerinin paradan daha fazlası olduğunu öğrenir.

Yönetmen:                                         Han Kwang Il

Senarist:                                             Beau de Mayo

Yapımcılar:                                         Beau de Mayo, Lauren Schmidt Hissrich & Han Kwang Animasyon Stüdyosu:                        Studio MIR (The Legend of Korra ve Netflix’in Voltron:
Efsanevi Koruyucu)

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 208 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Bir cevap yazın