Ticari araç alacaklara müjde! Sıfır faiz kampanyası

12

Ticari araç alacaklara müjde! Fransa’nın önde gelen otomobil üreticilerinden Citröen ticari araçlarda sıfır faizli bir kampanya başlattı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Eğer şu aralar ticari bir araç almayı düşünüyorsanız sizlere güzel bir haberimiz var. Türkiye’de ticari araç tarafında önemli bir paya sahip olan Citröen kaçırılmayacak bir kampanyaya imza atıyor.

Citroën; tasarım, teknoloji ve verimli dizel motorları sayesinde ekonomiyi ideal gövde boyutlarıyla buluşturduğu ticari araçlar ürün yelpazesi için Haziran ayında da en uygun alım koşullarını ve yeni fırsatları kullanıcılara sunuyor. Ay boyunca PSA Finans avantajıyla sunulan sıfır faizli kredi kampanyaları, hem bireysel hem de KOBİ müşterilerine avantaj sağlıyor. Bu kapsamda kombivan sınıfının öncüsü, modüler tasarımlı Citroën Berlingo Van, 55 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi avantajıyla 172 bin 500 TL’den satışa sunuluyor.

Ergonomik tasarımını teknolojik donanımlarla bünyesinde birleştiren Jumpy ve Jumpy Van ile kapasite ve konforu bir arada sunan Citroën Jumper, 60 bin TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi fırsatı kullanıcılarla buluşuyor. Ayrıca her 3 model için, 90 bin TL’ye 18 ay vadeli %0,99 faizli kredi kampanyası da ay boyunca tercih edilebiliyor. Bu kapsamda Jumpy Van, 225 bin TL’den satışa sunulurken, Jumpy’ler ise 275 bin TL’den başlayan fiyatlarla avantaj sağlıyor. 140 HP gücündeki fonksiyonel Citroën Jumper’a ise 229 bin TL’den başlayan fiyatlara sahip olunabiliyor. Citroën’in ay boyunca KOBİ’lere özel sunduğu fırsat kapsamında da Jumpy ve Jumpy Van modellerinde, ay boyunca 40 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi imkânı sunuluyor.

Copyright William Crozes @ Continental Productions

Ay boyunca Citroën ticari araçlar “roadshow” kapsamında yollarda!

Citroën; Berlingo, Jumpy ve Jumper model ailelerinden oluşan ticari araç üyelerini Haziran ayında roadshow etkinliğine de çıkarıyor. Bu kapsamda Citroën ticari araç ailesi; İstanbul, Bursa, Sakarya, Ankara, Eskişehir, İzmir ve Samsun’dan oluşan 7 ilde belirlenen alanlarda, ticaretin patronlarıyla daha yakından buluşuyor. Etkinliğe katılanlar düzenlenecek test sürüşleriyle ay boyunca modelleri daha detaylı olarak inceleyebilecekler. Ayrıca katılımcılar, Citroën ticari araçlarda geçerli olacak olmak üzere 2 bin TL değerinde indirim çeki kazanma şansı da yakalıyor.

Bir cevap yazın