Türkiye’de Android 11 alacak Samsung modelleri

126
Türkiye’de Android 11 alacak Samsung modelleri

Bu haberimizde Türkiye’de Ağustos ayında Android 11 alacak olan Samsung modelleri ile ilgili listeyi sizlerle paylaşıyor olacağız. İşte detaylar!

Güncelleme desteği konusu, kullanıcıların en çok önem verdiği noktaların başında geliyor. Apple bu konuda en iyi sınavı veren üretici olarak dikkat çekerken, Android tarafında da kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başaran üreticiler var. Bunlardan biri ise hiç şüphesiz ki Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung. Şirketin Android 11 sürümünü kısa sürede orta-üst segmente hitap eden telefonlarına getirmesi, hatta ve hatta eski olarak nitelendirebileceğimiz telefonlarını da düşünmesi takdir toplamıştı. Yeni gelen bilgiler ise Ağustos ayında da bir hareketliliğin yaşanacağını bizlere söylüyor.

Firma tarafından paylaşılan detaylara göre bu ay dört yeni Samsung modeli daha Android 11 işletim sistemi ile tanışacak. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda Android 11 sürümünü alan modeller, Samsung Galaxy A31, Galaxy M11, Galaxy A21s, Galaxy A12, Galaxy Tab Active 3, Galaxy A01, Galaxy A30, Galaxy Tab A7, Galaxy A11, Galaxy Tab S5e, Galaxy A02s, Galaxy Tab A, Galaxy Tab Active Pro, Galaxy XCover 4S, Galaxy A20s, Galaxy A10s ve Galaxy A30S modelleri olmuştu.

Açıklanan yeni listeye göre bu ay Android 11 alacak olan cihazlar ise Galaxy A10, Galaxy A20, Galaxy Tab A (Eksik kalan sürümler) ve Galaxy A02 olacak. Ayrıca Samsung’un hangi telefonlarına Android 12 güncellemesini servis edeceği de şimdiden merak ediliyor.

Huawei P50 Pro, Kirin 9000 5G varyantı alacak

Bir cevap yazın