Uber Bodrum hizmeti ile agresifleşti: Türkiye’nin tamamında hizmet vermek istiyor

119
Uber Bodrum hizmeti ile agresifleşti: Türkiye’nin tamamında hizmet vermek istiyor

Uber Bodrum hizmeti gündemin en önemli konuları içerisinde yer alıyor. Uygulama özellikle son dönemlerde Türkiye’nin tamamına hizmet vermeye çalışıyor. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen tüm detaylara birlikte bakalım.

Bildiğiniz üzere Uber bazı problemler yaşadı ve Türkiye’den çekildi. Böylece taksi şoförleri kendi alanlarında hizmet veren tek platform olarak kaldı. Ancak Ocak 2021 tarihinden itibaren Uber hizmetleri yeniden piyasada yerini aldı. İlk olarak istanbul, ankara ve hemen ardından İzmir önemli hizmet alanları arasında bulunuyor.

Uber hizmetleri yavaş yavaş Türkiye’nin tamamına yayılmaya devam ederken bu sefer çok önemli bir gelişme yaşandı. Türkiye’nin turizm kalbi olarak kabul edilen Bodrum, Uber taksi hizmetleri arasında yer almaya başladı. Üstelik Şirket çok önemli bir indirim kampanyası yaptı.

İzmir ile birlikte Türkiye’deki ulaşım ağını iyice arttıran Uber, şimdilerde Bodrum üzerinden çalışmalarını sürdürüyor. 40 TL’lik indirim Bodrum tatilcileri tarafından kullanılabiliyor. Şirketin resmi Twitter hesabından konuyla ilgili gerekli açıklamalar yapıldı.

Uber Bodrum hizmeti

Gelen son detaylara göre şu anda Bodrum’da Uber hizmeti başladı. Ayrıca “MERHABABODRUM” kodunu kullananlar herhangi bir yolculukta 40 TL’ye kadar indirim kazanacak. Böylece güçlü bir kampanya ile sektöre dönen şirket kendisini kanıtlamış oldu.

UBER aşı kampanyası tüm hızıyla devam ediyor: Bedava hizmet sevenler buraya

Hatırlayacağınız üzere uygulama tarafından aşı olacak kişiler için destekleme kampanyası başlatılmıştı. Bu kampanya dahilinde aşı randevularına ücretsiz bir şekilde gidip gelmek mümkün oldu. Şimdi ise Uber bambaşka bir kampanya ile karşımızda. Peki sizce bu uygulama Türkiye’de beklediği gücü elde edebilecek mi?

Bir cevap yazın