Udemy yeni logosuyla karşınızda!

80
Udemy yeni logosuyla karşınızda!

Öğrenmek istediğiniz konu ne olursa olsun her şey hakkında eğitici videolar bulabileceğiniz bir platform olan Udemy logosunu değiştirdi. İşte karşınızda Udemy’nin yeni görünümü.

Çevrimiçi öğrenme ve öğretmede küresel bir pazar yeri olan Udemy, yeni bir marka kimliği ve logosunu tanıttı. Udemy’nin kendi açıklamalarına göre 190’dan fazla ülkeden milyonlarca öğrenci ve eğitmen, Udemy’de yeni beceriler öğreniyor ve kendileri için daha iyi yaşamlar yaratıyor. “Yeni marka, şirketin misyon ve vizyonunun daha zengin bir ifadesini sunuyor ve Udemy topluluğunun farklı geçmişlerini ve hedeflerini yansıtmak için geniş bir canlı renk yelpazesi kullanıyor.”

Udemy yeni logosuyla karşınızda!

Yeni marka kimliğinin en belirgin parçası, Udemy’nin yeni logosu. Güncellenen marka kimliği, Udemy’nin topluluğunun çeşitliliğini yansıtıyor. Şirket yaptığı açıklamda, “Öğrenmenin, ister kişisel ister profesyonel yaşamınızda olsun, olmak istediğiniz kişi arasındaki köprü olduğuna inanıyoruz. Udemy Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Dinesh Thiru, “Hevesli öğrencileri dünyanın dört bir yanındaki uzman eğitmenlerle bir araya getirerek, bir öğrencinin her zaman doğru öğretmeni bulabileceği bir dünya yaratmayı umuyoruz” dedi. “Dünya çapında milyonlarca insan platformumuzda 60’tan fazla dilde içerik üretiyor ve öğreniyor. Onların çeşitliliğini ve coşkusunu yansıtan bir marka kimliği sunmaktan heyecan duyuyoruz.” Siz Udemy’nin yeni logosu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Koronavirüs Delta mutasyonu aşı yaptırmayan kişilerde daha fazla yayılacak: Endişe veren açıklamalar yapıldı

Bir cevap yazın