vivo S10 temel özellikleri ortaya çıktı

102
vivo S10 temel özellikleri ortaya çıktı

V2121A model kodlu ve vivo S10 olduğuna inanılan bir vivo cihazı, Çin’in TENAA sertifikası tarafından onaylandı ve cihazın önemli özelliklerini ortaya çıkardı.

Çin sertifikasyon sitesine göre, vivo S10 7.29 mm kalınlığa, 6.44 inç ekrana sahip olacak. Cihaz ayrıca 3.970 mAh nominal kapasiteye sahip bir pil paketiyle gelecek. Giriş ve orta segmentte başarı yakalayan vivo çizdiği yolda devam ediyor. Akıllı telefon rekabetinin arttığı bu dönemde markalar birbirlerine fark atacak cihazlarla gelmeye çalışıyor. vivo da bu cihazında kamera performansında iyileştirmelere gitti.

vivo S10 temel özellikleri ortaya çıktı

Akıllı telefon 5G ağlarını destekleyecek ve muhtemelen Çin dışındaki vivo akıllı telefonlarda karşımıza çıkan Funtouch OS yerine OriginOS ile Android 11‘i çalıştıracak. TENAA, S10’un diğer özelliklerini açıklamıyor ancak söylentilere göre akıllı telefon FullHD+ 90Hz OLED ekran, önde 44MP çift kamera, arkada 64MP üçlü kamera ve 44W şarj ile gelecek. S10, daha önce Dimensity 1100 SoC ve 12GB RAM ile Geekbench’te de görüldü. Vivo S10, şirketin onayladığı S10 Pro ile birlikte 15 Temmuz’da resmi olarak duyurulacak ve arkada 108MP üçlü kamera ile önde iki kamera bulunacak. Sızan görüntüler, S10 ve S10 Pro‘nun aynı göründüğünü ortaya çıkardı, ancak birincil kameraları cihazları birbirinden ayıran en belirgin özellik olabilir. Cihazların net özelliklerini söylemek için resmi lansmana kadar bekleyeceğiz.

Türkiye’de koronavirüs Delta varyantı en üst seviyelere çıkıyor: Acil önlemler alınabilir

Bir cevap yazın