Xiaomi Redmi Note serisine sahip olanlar çok şanslı!

120
Xiaomi Redmi Note serisine sahip olanlar çok şanslı!

Xiaomi bugün satış rakamlarını duyurdu. Marka aynı zamanda Note 8 ile en çok satılanlar listesine girmeyi de başardı.

Xiaomi bugün, araştırma firması Omdia’ya göre, dünya çapında Redmi Note serisi akıllı telefonlarından 140 milyondan fazla sattığını duyurdu ve Note 8 telefonları 2020’nin ilk yarısında en çok satan ikinci telefon oldu.

Geçen Ekim ayında şirket dünya çapında 100 milyon Redmi Note satışına ulaştı ve bu yıl Mart ayında 110 milyon satış rekorunu kutladı.

Xiaomi Redmi Note ile yok satıyor!

Note 8Note 8T ve Note 8 Pro‘yu içeren Redmi Note 8 serisi, Mayıs 2020’de 30 milyon satışa ulaştı ve hem standart hem de Pro modelleri, 2019’un son çeyreğinde dünya çapında satılan en iyi 10 akıllı telefondan ikisiydi.

RedmiNote 9 serisini bu yıl Mart ayında duyurdu ancak henüz şirketten satış rakamları alamadık. Ve biz bu sayıları beklerken, Redmi‘nin 24 Kasım’da kadrosuna iki üye daha eklemesi bekleniyor. Bunlar da Redmi Note 9 5G ve Redmi Note 9 Pro 5G.

Önceki haberlere göre Redmi Note 9 serisinin önümüzdeki hafta piyasaya sürülmesi bekleniyor. Yeni Redmi Note 9 serisi modelleri, Note 9 ve Note 9 Pro sürümlerini içeriyor. Her ikisi de maksimum 120Hz ekran yenileme hızı ve delikli bir LCD tam ekran tasarıma sahip olarak gelecek.

Fark olarak, standart sürüm MediaTek Dimensity 720 işlemci ile donatılırken, üst düzey sürüm Qualcomm Snapdragon 750G işlemci ile donatılacak. Ayrıca 100 milyon piksellik bir ana kamera ile donatılması bekleniyor.

Bir cevap yazın